Chat with us, powered by LiveChat استعلام نام دانشگاه

... در حال بار گذاری محتوا !بار گذاری بستگی به سرعت اتصال شما به اینترنت دارد

پس از بررسی رزومه شما توسط کارشناسان آفرند ، شما به دو روش می توانید اقدام بفرمایید:
1- درخواست استعلام ( قبل از صدور مدرک )
2- ثبت نام بدون نیاز به استعلام.

 
1- درخواست استعلام :
در این روش ، پس از اینکه کارشناسان آفرند رزومه شما را بررسی و مورد تایید قرار دادند ، رشته و مقطع تحصیلی قابل اخذ را توسط ایمیل باطلاع شما خواهند رساند.
شما می توانید پس از پرداخت هزینه استعلام لیست دانشگاهها که در جدول زیر درج شده است، بین 4 رده دانشگاهی مندرج در سایت آفرند، یکی را انتخاب کرده و از کارشناسان درخواست کنید تا لیست دانشگاههایی که در آن رده دانشگاهی ، شما را پذیرفته اند را در اختیارتان قرار دهند.
پس از اینکه لیست دانشگاهها در اختیار شما قرار داده شد ، شما می توانید صحت هریک از دانشگاهها را بررسی بفرمایید و هرکدام که مورد نظر شما قرار گرفت را انتخاب و به کارشناسان اطلاع دهید.
شما می توانید هزینه را بصورت ریالی و یا دلاری پرداخت نمایید.

 
هزینه استعلام لیست اسامی دانشگاهها 
100 دلار
(یا معادل ریالی آن)

 
2- اقدام بدون نیاز به استعلام:
در این روش ، شما هیچ هزینه ای بابت استعلام لیست دانشگاهها نخواهید پرداخت و کارشناسان مجرب مجموعه معظم آفرند با توجه به سوابق کاری و علمی غیر آکادمیک شما یکی از بهترین دانشگاهها ، در رده انتخابی شما را برای شما انتخاب خواهند کرد و شما بصورت ریالی و یا دلاری فقط هزینه ثبت نام دانشگاه را پرداخت خواهید نمود.
پس از اقدام از هریک از روشهای فوق و پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه و تحویل کلیه مستندات لازمه ، مدارک دانشگاهی شما ظرف مدت سه یا چهار هفته مستقیما و بدون واسطه ، از سوی دانشگاه صادر کننده مدرک توسط پست DHL درب منزل یا محل کار شما تحویل داده خواهد شد.