پرسشهای متداول
fa en

تبدیل سوابق کاری  
به 
مدارک دانشگاهی

AFARAND Degree

پرسشهای متداول
من چگونه میتوانم تجربیات کاری خود را به یک مدرک معتبر دانشگاهی تبدیل کنم؟

ابتدا رزومه (شرح سوابق علمی و کاری) خود را جهت بررسی ارسال بفرمایید.
پس از ارزیابی رزومه ، رشته و مقطع تحصیلی قابل اخذ باطلاع شما خواهد رسید.
در این مرحله شما می توانید لیست دانشگاههایی که شما را پذیرفته اند را از کارشناسان درخواست کنید تا بتوانید خودتان دانشگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید.
در صورت تمایل جهت استعلام نام دانشگاه ، ابتدا هزینه استعلام را خواهید پرداخت و پس از انتخاب دانشگاه ، هزینه ثبت نام را واریز خواهید فرمود.
مدارک ظرف 3 هفته درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.

همچنین شما میتوانید در بخش حداقل نیازها مدارک مورد نیاز جهت تبدیل سوابق کاری به مدارک دانشگاهی را ملاحظه فرمایید

.آیا مدرک صادر شده یک مدرک معادل است؟

خیر، مدرکی که برای شما صادر خواهد شد معادل نیست و دقیقا همسان سازی شده براساس سوابق کاری و علمی شما است و دقیقا هم سطح مدارک آکادمیک دانشگاهی است و هیچ عبارتی تحت عنوان معادل یا آنلاین و غیره بر روی مدارک درج نخواهد شد.
این مدارک معادل نیستند و همگی اصل بوده و دقیقا مانند مدارکی هستند که برای دانشجویان حضوری همان دانشگاهها صادر میشوند

شما حتی براحتی میتوانید با این مدارک ادامه تحصیل دهید.


آیا این مدارک قابل استعلام هستند ؟

بله ، شما براحتی خواهید توانست از سراسر دنیا از طریق وب سایت دانشگاه صادر کننده مدرک به کمک شماره دانشجویی خود، براحتی استعلام بگیرید .

ضمنا امکان استعلام توسط تلفن و یا فکس یا ایمیل و یا حتی بصورت پستی نیز از دانشگاه صادر کننده مدرک وجود خواهد داشت.

همچنین بهمراه مدارک رده بالا یا عالی جداگانه ای از سوی دولت امریکا ( وزارت امور خارجه و دادگستری امریکا ) بدست شما خواهد رسید که خود گواه بر اصالت مدارک شما خواهد بود

.


آیا این مدارک از دانشگاههای ایران صادر میشوند ؟

لازم به توضیح است که ما با دانشگاههای امریکایی همکاری داریم ولی مدارک دانشگاههای رده عالی ما براحتی قابل استفاده در داخل ایران هستند.

شما باید به این نکته توجه داشته باشید که هیچیک از دانشگاههای ایران بر اساس سوابق کاری مدرکی صادر نمی کنند.

ضمنا، هر مدرکی که بدون تحصیلات دانشگاهی از دانشگاههای ایران برای شما صادر شود بطور قطع جعلی است و شما نباید به افرادی که به شما وعده اخذ مدرک معتبر از دانشگاههای ایران را می دهند اعتماد کنید!آیا شما میتوانید از دانشگاههای آسیائی و یا اروپایی هم مدرک اخذ کنید ؟

بله، بسیاری از دانشگاههای امریکایی  طرف قراداد ما، در آسیا و یا اروپا شعبه دارند و در صورت تمایل شما، امکان اخذ مدرک از این دانشگاهها وجود دارد.


آیا تحریم اقتصادی علیه ایران تاثیری در روند انجام این کار دارد ؟


خیر ، تحریم اقتصادی هیچ مشکلی در امر تبدیل سوابق کاری به مدارک دانشگاهی ایجاد نخواهد کرد.


آیا اگر من سابقه کاری یا علمی نداشته باشم می توانم از طریق آفرند مدرک دانشگاهی اخذ نمایم ؟


با تمام احترامی که به شما قائل هستیم ، باید عرض شود که متاسفانه از آنجاکه دانشگاههای طرف قرارداد ما از اعتبار ویژه ای در سطح جهان برخوردار هستند و فقط چنین امکانی را برای افرادی که واقعا تجربیات کافی و مستند دارند ایجاد نموده اند، لذا اگر شما سابقه کاری نداشته باشید و یا دوره های علمی مرتبط با رشته درخواستی خود نگذرانده باشید ما به هیچ عنوان نمی توانیم برای شما اقدام کنیم.


آیا این مدارک دانشگاهی معتبر هستند ؟

بله ، با توجه به گواهینامه های مختلف که شرکت آفرند بهمراه این مدارک به شما اعطا مینماید شما میتوانید به راحتی در امر کاریابی و ادامه تحصیل و یا مهاجرت از این مدارک استفاده نمایید.مدارک از کدام دانشگاه صادر خواهد شد ؟

شما می توانید اسامی برخی دانشگاهها را در قسمت نمونه مدارک در سایت آفرند ملاحظه فرمایید.آیا بر روی مدارک صادر شده از سوی دانشگاه اسم آفرند درج خواهد شد؟


خیر ، ما فقط در قسمت نمونه مدارک داخل سایت آفرند جهت جلوگیری از کپی برداری از روی محتویات سایت آفرند ، نام آفرند را در پس زمینه درج کرده ایم تا افراد سودجو نتوانند از اعتبار مجموعه معظم آفرند سوء استفاده کنند ولی بر روی مدارک اصلی که از سوی دانشگاه بدست شما خواهد رسید هیچ اشاره ای به نام آفرند نخواهد شد.


آیا بر روی مدارک اشاره ای به تبدیل سوابق و یا غیرحضوری و یا معادل بودن مدرک خواهد شد ؟


خیر ، مدارک صادر شده برای شما هیچ تفاوتی با مدارک صادر شده برای دانشجویان حضوری آن دانشگاه نخواهد داشت و هیچ عبارتی مبنی بر معادل و یا براساس سوابق و یا غیر حضوری و غیره بر روی آنها درج نخواهد شد.


آیا با این مدارک میتوانم ادامه تحصیل بدهم ؟

بله ، با وجود اینکه این نوع مدارک اساسا جهت ادامه تحصیل ارائه نمیگردد ولی شما قادر خواهید بود در بسیاری از دانشگاههای سراسر دنیا درصورت اخذ پذیرش ، ادامه تحصیل دهید.
افرادی که از دانشگاههای مندرج در سایت آفرند اقدام به تبدیل سوابق به مدرک می کنند ، می توانند بکمک تیم پذیرش آفرند جهت ادامه تحصیل در سراسر دنیا پذیرش تحصیلی بگیرند و ادامه تحصیل دهند.ظرف چه مدت مدارک به دست من خواهد رسید ؟


پس از ارسال رزومه و ارزیابی آن توسط کارشناسان و تایید مدارک شما جهت اقدام ، ظرف 3 تا 4 هفته مدارک درب منزل تحویل داده خواهد شد.


آیا برای من ریز نمرات و معدل کل نیز صادر خواهد شد ؟

بله ، مدارک شما بهمراه ریز نمرات و معدل و تاریخ فارغ التحصیلی صادر خواهد شد.


دانشگاه چگونه بدون اینکه من در آنجا درس خوانده باشم می تواند به من ریز نمرات بدهد ؟

هیئت علمی دانشگاه پس از ارزیابی مستندات شغلی و علمی غیر آکادمیک شما ، همانگونه که اصل دانشنامه را صادر می کند ، ریز نمرات شما را نیز دقیقا براساس دانش غیر آکادمیک شما تنظیم و معدل شما را تعیین خواهد کرد.


آیا یک دانشگاه معتبر می تواند بهمراه مدارکی که برای من صادر می کند ، تقدیرنامه یا گواهی نامه های دیگری نیز صادر کند ؟

پاسخ این سوال بسیار ساده است ، همانگونه که دانشگاه قادر است براساس سوابق شغلی و دانش غیر آکادمیک شما اصل دانشنامه و ریز نمرات را برای شما صادر کند ، براحتی قادر خواهد بود درصورتیکه دانش شما حائز اهمیت باشد برای شما تقدیر نامه و یا گواهی نامه های دیگری نیز صادر کند.


چگونه می توانم به آفرند اعتماد کنم ؟


صحت فعالیت و مدارک صادر شده از سوی آفرند را می توانید در قسمت انگلیسی سایت ما در بخش Accreditation و قسمت FAQ بررسی فرمایید .


آیا مجموعه آفرند در ایران نمایندگی دارد ؟


بجهت تخلف برخی از نمایندگان ما در ایران ، مجموعه آفرند دیگر با هیچیک از دفاتر نمایندگی داخل ایران همکاری نمی کند و تمام کارها مستقیما از طریق دفتر مرکزی ما در نیویورک انجام خواهد شد.
لذا بخاطر داشته باشید که هیچ تلفن یا آدرسی در داخل ایران بعنوان نمایندگی آفرند معتبر نیست .


آیا این امکان وجود دارد که آفرند مشخصات تعدادی از افرادی که قبلا اقدام کرده اند را در اختیار من قرار دهد تا با ایشان تماسی داشته باشم ؟


باید بخاطر داشته باشید که اطلاعات دانشجویان ما کاملا محرمانه است و ما اجازه نداریم مشخصات آنان را در اختیار شما قرار دهیم.
البته اگر مایل باشید می توانیم مشخصات شما را در اختیار تعدادی از آنان قرار دهیم تا اگر خودشان صلاح دانستند با شما تماس حاصل نمایند.


من در چه ساعاتی می توانم با کارشناسان آفرند بطور زنده گفتگو کنم؟

ساعات گفتگوی زنده (چت) بصورت 24 ساعته و بدون تعطیلی میباشد.
شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید از طریق این قسمت با کارشناسان ما بطور زنده گفتگو کنید


آدرس آفرند کجاست و چگونه
می توانم با شما تماس تلفنی داشته باشم ؟

آدرس دفتر مرکزی و شماره تلفن بخش روابط عمومی ما در قسمت تماس بامادر سایت درج شده است.


هزینه این کار چقدر است ؟

شما میتوانید به بخش تعرفه ها مراجعه فرمایید.من کارت اعتباری ندارم ، آیا می توانم همه هزینه ها را بطور ریالی پرداخت کنم ؟

بله ، شما می توانید هم بصورت ریالی و هم دلاری هزینه ها را پرداخت نمایید.


آیا من باید کل وجه را در ابتدا بپردازم ؟

خیر ، شما فقط قسمتی از وجه را در ابتدا پرداخت خواهید فرمود و مابقی وجه را پس از اینکه مدارک بدستتان رسید تسویه خواهید فرمود.از کجا باید شروع کنم ؟

  1. ابتدا رزومه کاری و علمی خود را خیلی کامل توسط بخش رزومه برای ما ارسال نمایید.

  2. کارشناسان پس از بررسی کامل ، رشته و مقطع قابل تبدیل را باطلاع شما خواهند رساند.

  3. در این مرحله شما میتوانید لیست دانشگاههایی که شما را پذیرفته اند را درخواست نماییدتا خودتان در میان آنها ، دانشگاه مورد نظرتان را انتخاب و سپس اقدام نمایید.

  4. مستندات تحصیلی و شغلی و تجربی و علمی خود را برای ما ارسال خواهید فرمود.

  5. مستندات شما تحویل هیئت علمی دانشگاهها داده شده و ظرف مدت 3 هفته مدارک شما صادر و به آدرس شما ارسال خواهد شد.
   در صورتیکه پاسخ سوال شما در این بخش یافت نشد لطفا توسط فرم زیر سوال خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم:تماس با مجموعه آفرند


 
نام*
نام خانوادگی*
تلفن*
ایمیل (لطفا با دقت درج شود !)
*
سوال*
حاصل جمع نه و هفت چه عددی است؟*
 

* - فیلدهای لازم