به کارکنان بزرگترین کافی شاپ زنجیره ای (Starbucks) بر اساس سوابق کاری مدرک دانشگاهی اعطا میگردد
fa en

تبدیل سوابق کاری  
به 
مدارک دانشگاهی

AFARAND Degree

اخبار سایت آفرند


4.png


  بزرگترین کافی‌شاپ زنجیره‌ای جهان (Starbucks) اعلام کرد برنامه‌ای را ارائه می‌کند که با اجرای آن تمام کارکنان این شرکت امکان اخذ مدرک دانشگاهی را داشته باشند.

 
به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گروه کافی شاپ‌های «استارباکس» اعلام کرد با اجرای این برنامه تحصیلات تکمیلی، تمام کارکنان این شرکت که 135 هزار نفر می‌شوند و حداقل 20 ساعت در هفته کار می‌کنند، می‌توانند مدرک دانشگاهی آنلاین از دانشگاه دولتی آریزونا و با تخفیف زیاد اخذ کنند.

 
این شرکت اعلام کرد که کارکنان استارباکس پس از اخذ مدرک خود ملزم نیستند حتما در این شرکت به فعالیت خود ادامه دهند. آنها همچنین می‌توانند رشته‌های دیگری را که به شغلشان در این شرکت ارتباطی ندارند، انتخاب کنند. «هوارد شوتلز»، مدیر اجرایی استارباکس در حضور «آرنه دونکان»، وزیر آموزش آمریکا و 340 نفر از کارکنان این شرکت و خانواده‌هایشان از راه‌اندازی این برنامه خبر داد.

  
به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، هنوز مشخص نیست که چه تعداد از کارکنان این کمپانی در برنامه فوق شرکت کنند و این برنامه چقدر هزینه برای استارباکس به همراه داشته باشد. در عین حال با اجرای این برنامه، آمار ثبت‌نام‌ها در رشته‌های آنلاین دانشگاه آریزونا به طور چشمگیر افزایش خواهد یافت. تحصیل در برنامه آموزشی آنلاین دانشگاه آریزونا سالانه 10 هزار دلار شهریه دارد و ارزش مدرک آن با مدارک تحصیلی دانشگاه‌های دیگر برابر است.
    
 
منبع خبربازگشت